הצוות שלנו

שלומית סטרוגנו

שלומית סטרוגנו, שותפה

עו"ד המתמחה בתחום המשפחה והירושה, מגשרת, נוטריון, מוסמכת בעריכת יפוי כוח מתמשך

עו"ד שלומית סטרוגנו החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 והנה מעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכל רחבי הארץ.

עו"ד סטרוגנו הוסמכה כעורכת דין בחודש מרץ שנת 2006 והתחילה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית למשפטים שנה שניה, ועל כן צברה ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה. 

עוה"ד סטרוגנו הינה בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים, סיימה את התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בחיפה.

שלומית סטרוגנו משרד עורכי דין
ערן יתח

ערן יתח, שותף

עו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן והמיסוי, מוסמך בעריכת יפוי כוח מתמשך

עוה"ד ערן יתח החל את דרכו בפרקטיקה המשפטית עוד בשנת 2014 והנו מעניק שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן ובתחום האזרחי, ללקוחות בכל רחבי הארץ.

עוה"ד יתח הוסמך כעורך דין בחודש מאי שנת 2016 והתחיל את דרכו בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותו סטודנט למשפטים שנה שניה, ועל כן צבר ניסיון רב בתחום הנדל"ן ובתחום האזרחי. 

עוה"ד יתח הינו בעל תואר ראשון  L.L.Bבמשפטים, סיים את התמחותו במשרד פרטי בעפולה העוסק בתחום הנדל"ן.

תמונה אורנה

אורנה מילר

עו"ד המתמחה בתחום המשפחה והירושה

עוה"ד מילר החלה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בשנת 2018 והנה עובדת שכירה במשרד עוה"ד סטרוגנו – יתח, החל משנת 2018 ומתמחה בתחום המשפחה והירושה.

עוה"ד מילר הוסמכה כעורכת דין בחודש ינואר שנת 2023 והתחילה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית למשפטים ועל כן צברה ניסיון רב.

עוה"ד מילר הינה בעלת תואר ראשון  L.L.Bבמשפטים, סיימה את התמחותה במשרד עוה"ד סטרוגנו – יתח, בתחום המשפחה והירושה.

במסגרת עבודתה עוה"ד מילר, נמצאת בקשר רציף עם כלל לקוחות המשרד תוך מתן שירות אדיב, קשוב, אישי, מקצועי ומעולה, כל זאת בצניעות ובאנושיות רבה.

תמונה יעל

יעל שמואלי

יעל שמואלי מנהלת המשרד

יעל שמואלי הנה מנהלת משרד עוה"ד סטרוגנו – יתח, והנה מנהלת משרד איכותית מאוד אשר אחראית על ניהול הפעילות השוטפת של המשרד. 

יעל שמואלי אמונה על האדמיניסטרציה במשרד סטרוגנו – יתח ולרבות קשר ישיר עם לקוחות המשרד, תוך מתן דגש על שירות אדיב, מקצועי ואנושי.

ליעל שמואלי תפקיד מכריע במשרד עוה"ד סטרוגנו – יתח, שכן היא דואגת לסביבת עבודה פרודוקטיבית וכפועל יוצא מובילה להצלחת המשרד הכוללת, אם בארגון הזמן של כלל עובדי המשרד תוך יכולת לתעדף עבודה ביעילות מירבית ולעמוד בלוחות זמנים ואם במיומנויות תקשורת ומיומנויות בין אישיות.

תמונה לב

לב ארמה

יד ימינו של עוה"ד ערן יתח

לב ארמה הנה יד ימינו של עוה"ד ערן יתח. במסגרת עבודתה, לב עומדת בקשר ישיר עם לקוחות המשרד ומטפלת בהם בצורה מקצועית ביותר וכל זאת במסירות גבוהה וביעילות רב.

לב עומדת בקשר ישיר עם משרדי הממשלה ובגופים השונים על מנת ליתן ללקוחות המשרד את הטיפול המקצועי ביותר.