שלומית סטרוגנו

שלומית סטרוגנו, שותפה

עו"ד המתמחה בתחום המשפחה והירושה, מגשרת, נוטריון, מוסמכת בעריכת יפוי כוח מתמשך

עו"ד שלומית סטרוגנו החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 והנה מעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכל רחבי הארץ.

עו"ד סטרוגנו הוסמכה כעורכת דין בחודש מרץ שנת 2006 והתחילה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית למשפטים שנה שניה, ועל כן צברה ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה.

עוה"ד סטרוגנו הינה בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים, סיימה את התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בחיפה.

עוד עוה"ד סטרוגנו סיימה השתלמויות בגישור עם התמחות בגישור בענייני משפחה הן של לשכת עוה"ד והן של אוניברסיטת בר אילן בשיתוף עם מכון רקמן.

כן עוה"ד סטרוגנו עברה לאורך השנים לא מעט השתלמויות בתחום המשפחה והירושה על מנת להישאר מעודכנת תמיד בחידושי הפסיקה.

בנוסף, עוה"ד שלומית סטרוגנו סיימה הכשרה לעריכת יפוי כוח מתמשך מטעם לשכת עורכי הדין בשיתוף עם משרד המשפטים – האפוטרופוס הכללי והנה מוסמכת לערוך יפוי כוח מתמשך. 

כמי שצמחה בפרקטיקה המשפטית הן של בית המשפט לענייני משפחה והן של משרדים מובילים

בתחום, מכירה עוה"ד סטרוגנו את המערכת מכל צדדיה, עובדה המביאה בידה להעניק שירות מקצועי ללקוחות המשרד ומיצוי זכויותיהם.

 

במסגרת הפרקטיקה המשפטית צברה עוה"ד סטרוגנו ניסיון רב בייצוג והופעות מרובות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים במגוון נושאים בתחום המשפחה והירושה, תוך רצון עז, להביא לסיום ההליכים המשפטיים בין הצדדים בדרכי נועם והסכמה וללא מלחמות מיותרות העלולות לפגוע, בסופו של יום, בעיקר בילדים המשותפים. יחד עם זאת, במצב דברים בו אין ברירה, עוה"ד סטרוגנו, מנהלת את תיקי לקוחותיה ללא כל פשרות עד להשגת התוצאה המיוחלת.


עוה"ד סטרוגנו מטפלת במגוון נושאים בתחום המשפחה והירושה וביניהם: ניהול תיקי גירושין
בכללותם, לרבות הליכים בענייני מזונות, משמורת, רכוש וכלל הנושאים הנובעים מעצם ניהולו של הליך גירושין וכן ניהול תיקי ירושות וצוואות בכללותם, לרבות סכסוכי ירושה הכוללים התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה.

 

המוטו המנחה את עוה"ד סטרוגנו, הנו כי, הלקוח תמיד נמצא במרכז, ועל כן השירות המוענק על ידה לקהל לקוחותיה הנו חלק בלתי נפרד מתורתה ואמונתה וכך גם נאמנותה לקהל לקוחותיה הינה ערך עליון. כל זאת, תוך מתן אפשרות למעורבות הפעילה של הלקוח בכל שלבי הטיפול בתיקו. שכן, ניסיון העבר, מלמד כי, תיקים בהם הלקוח היה שותף פעיל בהתפתחות המהלכים בתיקו, הניבו תוצאות יוצאות דופן ואפילו במקרים רבים גרמו למהפכים כמעט בלתי אפשריים לטובת הלקוח.


עו"ד סטרוגנו כבר בפגישת הייעוץ הראשונית עם הלקוח, דואגות להבהיר לו את סיכויי הצלחתו בתיק מבלי להשלותו.